SC-SC DX OM5 MM Adaptör

SC-SC DX OM5 MM Adaptör, her iki tarafı SC/PC girişli plastik dupleks OM5 multi mode fiber optik adaptör türüdür.

 

Özellikler

› Düşük ekleme kaydı (insertion loss) ve geri yansıma kaybı (back reflection loss)

› Yüksek hassasiyetli hizalama

› Kompakt tasarım

› Telcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT ve JIS standartları uyumluluğu

  • Teknik Özellikler
  • Ürün Kodu
  • Destek Dosyaları

SC-SC DX OM5 MM Adaptör Teknik Özellikler
Kablo Tipi50/125µ OM5 Multi Mode
Konnektör TipiSC/PC - SC/PC
Tipik Ekleme Kaybı
(Insertion Loss)
≤ 0.25 dB
Dönüş Kaybı
(Return Loss)
≥ 30 dB
Kararlılık≤ 0.2 dB (tipik değişim)
(1000 kez tak çıkar)
RenkLimon Yeşili
MateryalPlastik
Çalışma Sıcaklığı-40 / +80 °C

Ürün KoduModelAçıklama
FO-ADAP-032SC-SC DX OM5 MM AdaptörCifocs SC/PC-SC/PC Duplex OM5 Multi Mode Fiber Optik Adaptör

Dosya AdıTürDilSürümBoyutİndirme Linki
SC-SC-DX-OM5-MM-FO-Adaptor-Katalog-TR.pdfKatalogTürkçeSürüm 1.05.565 KB

İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No:8 D:24

34384 Okmeydanı / İstanbul – Türkiye

Cebeci Teleteks San. ve Tic. Ltd. Şti.

|

Tüm hakları saklıdır. © 2019