Tempo Communications, 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Avustralyalı fiber optik test cihazları üreticisi Kingfisher’ı satın aldığını duyurdu. 

Bu haber ile CebeciGrup olarak biz de, yaklaşık 40 yıllık ticari başarıya ve endüstri liderliğine sahip Avustralyalı hassas el tipi fiber optik test cihazları üreticisi Kingfisher® International ürün ve çözümlerini yakın gelecekte Türkiye pazarına sunmaya başlayacağız.

Bu birleşme ile ilgili açıklamada her iki şirketin başkanı da sektöre daha geniş bir ürün yelpazesi sunmanın verdiği heyecanı paylaşıyor.

Tempo Communications Başkanı Jason Butchko, “Kingfisher’ı Tempo ailesine eklediğimiz için heyecanlıyız” diyor. “Bu satın alma, ürün portföyümüzü genişletmemizi ve müşterilerimize fiber optik ağların kurulması, test edilmesi ve ölçülmesi için daha geniş bir yelpazede yenilikçi çözümler sunmamızı sağlayacak. İki güçlü ekibimizin birleşiminden doğan yeniliği sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Kingfisher International Başkanı Bruce Robertson, “Tempo ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Birlikte müşterilerimize daha kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi sunabileceğiz.”

İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No:8 D:24

34384 Okmeydanı / İstanbul – Türkiye

Cebeci Teleteks San. ve Tic. Ltd. Şti.

|

Tüm hakları saklıdır. © 2019