Denenmiş ve kanıtlanmış Tempo® markalı test ve ölçüm çözümleri yeniden doğuyor.

1 Şubat 2019 itibarıyla yeni bir şirket olan Tempo Communications, Inc.‘in Greenlee Communications ve Greenlee Communications Ltd.’yi Emerson’dan satın alarak güvenilir Tempo® markalı iletişim test ve ölçüm ekipmanlarını yeniden dünya pazarına sunduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.  Tempo Communications iş ortakları ve müşterileri için bu satın alma, daha kişiselleştirilmiş hizmetle desteklenen, gelişmiş hız ve çeviklikle sunulan yenilikçi, ilgili ve güvenilir çözümler anlamına geliyor.

Şirketin başkanı ve CEO’su Jason Butchko, “Müşterilerinin, markalarının, ürünlerinin ve çalışanlarının gücü Greenlee Communications’ı satın almamıza ve Tempo Communications, Inc.’i kurmamıza neden oldu” dedi. “Yönetim mülkiyetindeki özel bir şirket olarak, sektörümüzü daha güvenli ve daha üretken hale getirmek için üretilen yenilikçi, uygulamaya yönelik ürünlerle portföyümüzü agresif bir şekilde genişletirken ortaklarımıza ve müşterilerimize bağlıyız.

Mevcut Greenlee Communications personeli tarafından desteklenen yeni ancak tecrübeli yönetim ekibi, ortaklara ve müşterilere bağlı kalırken deneyim, süreklilik, tutku ve destek getiriyor. Greenlee Communications’ın eski başkan yardımcısı ve genel müdürü ve Textron Tools and Test’in CEO’su olan Butchko, Tempo Communications’ın başkanı ve CEO’su olarak görevine başlamaktan heyecan duyuyor. Tempo Research’ün eski CFO’su John Parizek’i CFO olarak ve TesCom’un şu anki CEO’su ve Başkanı David Collmann’ı Genel Müdür Yardımcısı (EVP) olarak ağırlıyor.

Butchko, “Parizek ve Collmann, telekomünikasyon test endüstrisinden yeni Tempo’ya zengin bir deneyim getiriyor” dedi. Ekibimizin geri kalanıyla birlikte, sektördeki en iyi çözümleri olağanüstü bir değerle çevik bir şekilde sunmaya odaklandık. “

Entegrasyon süreci boyunca, Tempo Communications liderlik ekibi şeffaflığın yanı sıra üstün hizmet ve güvenilirliğe bağlı kalmaya devam ediyor. Bu, son kullanıcılarının günlük operasyonlarındaki herhangi bir kesintiyi en aza indirirken ortaklarına devamlılık ve destek sağlamayı içerir. Tempo yeniden markalaşma süreci başladı ve kısa süre içinde yeni bir logo, yeni bir web sitesi ve broşürle birlikte kamuya açıklanacak. Yeni Tempo Communications hakkında daha fazla bilgi, kullanıma sunulduğunda dağıtılacaktır.

Tempo Communications hakkında; Tempo Communications, Inc. (eski adıyla Greenlee Communications markası), xDSL, Fiber, Ethernet, Wireless ağların geliştirilmesi, kurulumu ve bakımını mümkün kılarak, ağ dağıtımının tüm aşamalarını ele almak için eksiksiz, güvenilir, endüstri lideri test ve ölçüm çözümleri yelpazesi sunar. Fiber ve Ethernet’teki stratejik satın almalar sayesinde Tempo®, sürekli gelişen küresel iletişim ortamında yeni nesil test ve ölçüm çözümlerinin lider sağlayıcısı olarak ortaya çıktı. Tempo Communications Kuzey Amerika genel merkezi Vista, CA’da bulunmakla birlikte, Avrupa Merkezini Güney Galler, Cwmbran’da konumlandırmıştır.

İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No:8 D:24

34384 Okmeydanı / İstanbul – Türkiye

Cebeci Teleteks San. ve Tic. Ltd. Şti.

|

Tüm hakları saklıdır. © 2019