CFC-SFP-GIG-SH 1.25G Multi Mode 0.5km SFP Modül

Cifocs CFC-SFP-GIG-SH 1.25G Multi Mode 0.5km SFP transceiver modül, veri ağlarında bulunan merkez omurga ağ anahtarları (backbone switch), kenar ağ anahtarları (edge switch), NIC adaptörleri, yönlendiriciler (router), sunucular (server) ve benzeri SFP slotu bulunan aktif ağ ürünlerinde multi mode fiber optik kablolar üzerinden veri iletişim sağlamak için kullanılır.

CFC-SFP-GIG-SH, Multi Source Agreement (MSA) destekli olan tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Multi mode fiber optik kablo ile 850nm’de 0.5km’ye kadar 1.25 Gbps veri iletişim hızı sağlar. CFC-SFP-GIG-SH, Digital Diagnostic Monitoring (DDM) özelliği ile SFP modülün anlık çalışma sıcaklığı, optik çıkış gücü, optik giriş gücü gibi değerler izlenebilir.

CFC-SFP-GIG-SH Özellikleri

› Tak - çalıştır (Plug and play)
› 850nm Multi Mode
1.25 Gbps veri iletişim hızı
› 0.5km veri iletişim mesafesi
DDM (Digital Diagnostic Monitoring) desteği
› MSA (Multi Souce Agreement) uyumlu
› SFF-8742 uyumlu

  • Teknik Özellikler
  • Ürün Kodu
  • Destek Dosyaları

CFC-SFP-GIG-SH Teknik Özellikler
Transceiver TipiSFP
Veri Transfer Hızı1.25 Gbps
Dalga Boyu850 nm
Fiber TipiMulti Mode
Menzil0.5 km
Fiber Optik Bağlantı ArayüzüLC Duplex
DDM ÖzelliğiVar
Optik Çıkış Lazer TipiVCSEL
Optik Giriş Algılama DedektörüPIN Photo Diode
Min. Tx Gücü-8.0 dBm
Max. Tx Gücü-3.0 dBm
Hassasiyet≤ -19.0 dBm
Güç Kaynağı Voltajı3.3 V
Çalışma Sıcaklığı0 / +70 °C
Nem%5 / %95 (yoğunlaşmayan)
UyumlulukMSA (Multi Source Agreement)
SFF-8472
Class1 IEC60825-1 Lazer Güvenliği

Ürün KoduModelAçıklama
OPT-500CFC-SFP-GIG-SHCifocs CFC-SFP-GIG-SH
1.25G Multi Mode 850nm LC 0.5km DDM SFP Modül

Dosya AdıTürDilSürümBoyutİndirme Linki
CFC-SFP-GIG-SH_Katalog_TR.pdfKatalogTürkçeSürüm 1.01.087 KB

İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No:8 D:24

34384 Okmeydanı / İstanbul – Türkiye

Cebeci Teleteks San. ve Tic. Ltd. Şti.

|

Tüm hakları saklıdır. © 2019