CFC-SFP-GIG-LH10-EXT 1.25G Single Mode 10km Endüstriyel SFP Modül

Cifocs CFC-SFP-GIG-LH10-EXT 1.25G Single Mode 10km Endüstriyel SFP transceiver modül, düşük ve yüksek çalışma sıcaklıklarında endüstriyel koşullara dayanıklılık (Industrial Grade) gerektiren ortamlarda veri ağlarında bulunan merkez omurga ağ anahtarları (backbone switch), kenar ağ anahtarları (edge switch), NIC adaptörleri, yönlendiriciler (router), sunucular (server) ve benzeri SFP slotu bulunan aktif ağ ürünlerinde single mode fiber optik kablolar üzerinden veri iletişim sağlamak için kullanılmaktadır.

CFC-SFP-GIG-LH10-EXT, Multi Source Agreement (MSA) destekli olan tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Single mode fiber optik kablo ile 1310nm’de 10km’ye kadar endüstriyel çalışma sıcaklıklarında (-40 / +85 °C) 1.25 Gbps veri iletişim hızı sağlar. CFC-SFP-GIG-LH10-EXT, Digital Diagnostic Monitoring (DDM) özelliği ile SFP modülün anlık çalışma sıcaklığı, optik çıkış gücü, optik giriş gücü gibi değerler izlenebilir.

CFC-SFP-GIG-LH10-EXT Özellikleri

› Industrial grade çalışma sıcaklığı aralığı (-40 / +85 °C)
› Tak - çalıştır (Plug and play)
› 1310nm Single Mode
1.25 Gbps veri iletişim hızı
› 10km veri iletişim mesafesi
DDM (Digital Diagnostic Monitoring) desteği
› MSA (Multi Souce Agreement) uyumlu
› SFF-8742 uyumlu

  • Teknik Özellikler
  • Ürün Kodu
  • Destek Dosyaları

CFC-SFP-GIG-LH10-EXT Teknik Özellikler
Transceiver TipiSFP
Veri Transfer Hızı1.25 Gbps
Dalga Boyu1310 nm
Fiber TipiSingle Mode
Menzil10 km
Fiber Optik Bağlantı ArayüzüLC Duplex
DDM ÖzelliğiVar
Optik Çıkış Lazer TipiFP Lazer
Optik Giriş Algılama DedektörüPIN Photo Diode
Min. Tx Gücü-8.0 dBm
Max. Tx Gücü-3.0 dBm
Hassasiyet≤ -24.0 dBm
Güç Kaynağı Voltajı3.3 V
Çalışma Sıcaklığı-40 / +85 °C
Nem%5 / %95 (yoğunlaşmayan)
UyumlulukMSA (Multi Source Agreement)
SFF-8472
Class1 IEC60825-1 Lazer Güvenliği

Ürün KoduModelAçıklama
OPT-510-EXTCFC-SFP-GIG-LH10-EXTCifocs CFC-SFP-GIG-LH10-EXT
1.25G Single Mode 1310nm LC 10km DDM Endüstriyel SFP Modül

Dosya AdıTürDilSürümBoyutİndirme Linki
CFC-SFP-GIG-LH10-EXT_Katalog_TR.pdfKatalogTürkçeSürüm 1.01.277 KB

İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No:8 D:24

34384 Okmeydanı / İstanbul – Türkiye

Cebeci Teleteks San. ve Tic. Ltd. Şti.

|

Tüm hakları saklıdır. © 2019