CFC-2F1S-IPMC Fast Ethernet PoE+ Endüstriyel Ağ Anahtarı

Cifocs CFC-2F1S-IPMC endüstriyel ethernet switch, IP cihazları veri ağına bağlamak ve enerji sağlamak için uygun PoE+ ağ anahtarıdır. Ağ anahtarı 2 adet PoE portunun hepsine aynı anda port başına 30W ‘a kadar güç sağlayabilir. Endüstriyel tasarımı ile zorlu koşullarda kesintisiz veri iletimi sağlar.

CFC-2F1S-IPMC, 2 adet 10/100M PoE+ RJ45 port ve 1 adet 100M Single Mode SC Duplex F/O porta sahiptir.

CFC-2F1S-IPMC Özellikleri

› 2 port 10/100M PoE+ RJ45 + 1 port 100M Single Mode SC Duplex
› Sakla ve İlet mimarisi
1.2 Gbps Anahtarlama bant genişliği
› IEEE 802.3 (10Base-T), IEEE 802.3u (100Base-TX) standartlarına uyumlu
› IEEE 802.3 af ve IEEE 802.3 at PoE standardı uyumu
› PoE+ port başına 30W çıkış
› 48V DC güç girişi
› -40 / +75 °C çalışma sıcaklığı

  • Teknik Özellikler
  • Ürün Kodu
  • Destek Dosyaları

CFC-2F1S-IPMC Teknik Özellikler
StandartlarIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3af
IEEE 802.3at
IEEE 803.2x
MAC Adres2K
Anahtarlama Kapasitesi1.2 Gbps
Paket Tampon Belleği448 kb
İletim Oranı0.45 Mpps
Dalga Boyu1310 nm
Fiber TipiSingle Mode
Menzil20 km
Güç Girişi48V DC
Koruma SınıfıIP40
Nem%5 / %95 (yoğunlaşmayan)
Çalışma Sıcaklığı-40 / +75 °C
Boyutlar30 x 100 x 119 mm
Ağırlık0,35 kg
UyumlulukFCC Part 15 / CISPR22 EN55022 Class A
EN61000-4-2
EN61000-4-3
EN-61000-4-4
EN61000- 4-5
EN61000-4-6
EN61000-4-9
EN61000-4-10
EN61000-4-12/18
EN61000-4-16
EN61000-6-2
IEC60068-2-32 (Free fall)
IEC60068-2-27 (Shock)
IEC60068-2-6 (Vibration)

Ürün KoduModelAçıklama
OPT-803CFC-2F1S-IPMCCifocs CFC-2F1S-IPMC
2 port 10/100M PoE RJ45 + 1 port 100M Single Mode 20km, SC DX F/O Endüstriyel Ağ Anahtarı

Dosya AdıTürDilSürümBoyutİndirme Linki
CFC-2F1S-IPMC-Katalog-TR.pdfKatalogTürkçeSürüm 1.03.893 KB

İletişim Bilgileri

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No:8 D:24

34384 Okmeydanı / İstanbul – Türkiye

+90 212 320 08 85

Cebeci Teleteks San. ve Tic. Ltd. Şti.

|

Tüm hakları saklıdır. © 2019